NIEMIECKA PRECYZJA I BEZPIECZEŃSTWO

Metoda makijażu permanentnego LaBina to jedna z najdelikatniejszych, najbezpieczniejszych i najwygodniejszych metod mikropigmentacji na świecie. Dlaczego? W tworzeniu systemów do mikropigmentacji położono bardzo silny nacisk na bezpieczeństwo stosowania i higienę urządzenia i barwników. Uroda jest ważna, ale tylko wówczas gdy idzie w parze ze zdrowiem.

Aby nasze klientki nie były narażone na ryzyko przeniesienia infekcji wszystkie elementy stykające się ze skórą klientki są w metodzie LaBina JEDNORAZOWE.

Igła rysująca jest umieszczona w jednorazowym module higienicznym, który zostaje wyjęty ze sterylnego opakowania bezpośrednio przed zabiegiem i jest użyty tylko raz.

IGŁY wykorzystywane w systemie LaBina są do 40% CIEŃSZE niż igły akupunkturowe, co daje gwarancję, że zabieg wykonany tą metoda należy do najdelikatniejszych na rynku.

Metoda LaBina oferuje pracę zarówno JEDNĄ cieniutką IGŁĄ, kilka razy cieńszą od igły akupunkturowej, która doskonale sprawdza się przy stosowaniu tzw. metody włoskowej brwi, jak również pracę SYSTEMAMI KILKUIGŁOWYMI, które pozwalają pięknie i sprawnie cieniować większe powierzchnie . ZABIEG jest KRÓTSZY i dla klientki PRZYJEMNIEJSZY, skóra zostaje tylko nieznacznie naruszona i dzięki temu goi się dużo szybciej.

METODA LABINA – BARWINIKI

BARWNIKI LABINA to 36 pięknych, nasyconych, stabilnych kolorów, które można mieszać między sobą. BARWNIKI LABINA to jakość przewyższająca proponowane przez UE normy – bez zanieczyszczeń, bez tlenków metali.

BARWNIKI LABINA  nie zawierają TLENKÓW ŻELAZA więc pigmentowane BRWI NIE ZMIENIAJĄ KOLORU i nie wybarwiają się na kolor czerwony, różowy jak można zaobserwować w przypadku innych, popularnych na rynku barwników. Brak tlenków żelaza oznacza BEZPIECZEŃSTWO wykonywania badań MRI czyli rezonansu magnetycznego. Nie istnieje tym samym ryzyko uszkodzenia skóry w trakcie wykonywania badania rezonansu magnetycznego.

Metoda LaBina - Barwniki

BARWNIKI LABINA nie zawierają powodujących reakcje alergiczne KONSERWANTÓW w tym parabenów.

BARWNIKI LABINA nie zawierają w swoim składzie alkoholu jako konserwantu, jak to ma miejsce w przypadku wielu popularnych dostępnych na naszym rynku barwników. Alkohol wysusza i podrażnia skórę podczas zabiegu, co jest odczuwane przez klientki jako bardzo nieprzyjemne.

BARWNIKI LABINA są produkowane na bazie oczyszczanej wody podobnie jak leki do iniekcji.

BARWNIKI LABINA są konserwowane wyłącznie minerałami!!! Opatentowana technologia NOVOXX to mieszanina nieorganicznych minerałów – krzemu, wapnia, sodu i fosforu, która wykazuje silne działanie bakteriobójcze, nie będąc jednocześnie traktowaną przez organizm ludzki jak substancja obca, co praktycznie eliminuje jakiekolwiek reakcje alergiczne. NOVOXX minimalizuje także reakcje podrażnienia oraz wspiera i przyspiesza proces gojenia skóry po zabiegu pigmentacji. NOVOXX zapewnia niespotykaną stabilność barwników w skórze wykluczając konieczność wielokrotnych korekt makijażu w celu osiągnięcia zamierzonego efektu.

Efekt? Piękny i trwały makijaż na długi czas.

APARAT DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO LABINA PL-2000 PREMIUM

Aparat do mikropigmentacji LaBina PL- Premium to najnowocześniejsze sterowane komputerowo urządzenie opracowane i wyprodukowane w całości w Niemczech. Jest ono efektem prawie 30 lat doświadczeń firmy LaBina w zakresie makijażu permanentnego w Europie i w Stanach Zjednoczonych.

Urządzenie LaBina PL 2000 – Premium spełnia STANDARDY URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH. Płaska, pokryta zmywalnym tworzywem powierzchnia aparatu jest bardzo łatwa w utrzymaniu higieny. Panel sterowania zaprojektowano tak aby unikąć wystających przełączników, ponieważ uniemożliwiałoby to zachowanie sterylności.

Igła rysująca aparatu do mikropigmentacji LaBina 2000 Premium jest umieszczona w jednorazowym module higienicznym, który zostaje wyjęty ze sterylnego opakowania bezpośrednio przed zabiegiem i jest użyty tylko raz. Umieszczony w rączce moduł higieniczny uniemożliwia przedostanie się barwnika podczas zabiegu w kierunku innym niż kierunek pracy igły. Nasze moduły higieniczne są w tylnej części zabezpieczone membraną, która zapobiega zabrudzeniu innych elementów aparatu i pozwala uniknąć ewentualnego przeniesienia patogenów i narażenia zdrowia klientki. Ponadto nasze moduły higieniczne są tak skonstruowane, że po zatrzymaniu pracy aparatu igła chowa się natychmiast we wnętrzu modułu uniemożliwiając przypadkowe zakłucie osoby wykonującej makijaż.

Metoda LaBina to bezpieczna technologia, ale również przyjemna i prosta obsługa , pozwalająca na wykonanie precyzyjnego rysunku, który daje radość i satysfakcję linergistce i zadowolenie paniom pragnącym pięknie podkreślić swoją urodę.

Kontrolowana częstotliwość uderzeń igły i kontrolowane jej wysunięcie gwarantuje równomierne rozłożenie barwnika w skórze na określonej głębokości.

Rączka urządzenia LaBina PL 2000 Premium jest stabilna, bardzo wygodnie układa się w dłoni linergistki dając jej możliwość swobodnego rysowania, dzięki czemu powstają piękne makijaże.

Równie ważne jak efekt końcowy makijażu są odczucia klientek podczas zabiegu. Panie potwierdzają, że zabiegi urządzeniem LaBina Pl-2000 Premium są praktycznie BEZBOLESNE. Makijaż permanentny metodą LaBina  to najdelikatniejszy permanentny. Wiele lat temu popularne urządzenia do makijażu permanentnego bazowały na pracy tylko jedną igłą. Dziś to już przeżytek. W ciągu ostatnich 10 lat zostały opracowane systemy składające się zarówno z jednej jak i z wielu cieniutkich igieł. Systemy te mają możliwość dostosowania rysunku do potrzeb klientki, czynią sam zabieg szybszymi przyjemniejszym, a efekt końcowy doskonalszym.

Aparat PL-2000 Premium wykorzystuje najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronnysystem opatentowanych, wymiennych końcówek higienicznych, który nie pozostawia miejsca na kompromis pomiędzy technologią, a delikatnością przeprowadzanych zabiegów.

Metoda LaBina to SYSTEM WIELU MOŻLIWOŚCI. Moduły higieniczne umożliwiają linergistce pracę zarówno jedną cieniutką igłą, 40% cieńszą od igły akupunkturowej, która doskonale sprawdza się przy stosowaniu tzw. metody włoskowej brwi, jak również pracę systemami kilkuigłowymi, które pozwalają pięknie i sprawnie cieniować większe powierzchnie . Dodatkowo specjalna konstrukcja igieł zapobiega cofaniu się barwnika z powrotem do rączki, co zmniejsza ilość koniecznych do powtórzenia nakłuć naskórka.

Korzyści dla klientki są oczywiste: zabieg jest krótszy, delikatniejszy i dla klientki przyjemniejszy, skóra zostaje tylko nieznacznie naruszona i dzięki temu goi się dużo szybciej.

Efekt? Piękny i trwały makijaż w maksymalnie krótkim czasie.