MAMY TO, CO INNI TYLKO OBIECUJĄ – Barwniki LaBina

 

Barwniki LaBina  to paleta 36 pigmentów o pięknych nasyconych barwach, które można swobodnie mieszać między sobą, co daje szeroką możliwość kolorystycznego kształtowania makijażu i dostosowania go do praktycznie każdego typu urody.

Barwniki LaBina są najbezpieczniejsze. Ich jakość daleko bardziej przewyższa normy proponowane przez Radę Europy. Produkowane w niemieckim laboratorium według ściśle kontrolowanych procedur, na bazie oczyszczanej wody, podobnie jak leki do iniekcji, konserwowane zaś są wyłącznie minerałami!

NIE ZAWIERAJĄ żadnych szkodliwych dla ludzkiego zdrowia substancji, szkodliwych KONSERWANTÓW, PARABENÓW, wysuszającego skórę ALKOHOLU ani tlenków żelaza.

Barwniki LaBina są stabilne i trwałe. Koncepcje odcieni barwników zostały tak zaprojektowane, aby stworzony z ich pomocą makijaż był jak najbardziej naturalny, ale jednocześnie trwały i nie zmieniający nieestetycznie kolorów. Barwniki LaBina jaśnieją stopniowo, równomiernie nie zmieniając pierwotnego koloru!

 

Barwniki LaBina NIE ZAWIERAJĄ  tlenków metali, w tym TLENKÓW ŻELAZA, które możemy znaleźć w bardzo wielu, nawet reklamowanych jako ekskluzywne, dostępnych na rynku barwnikach.

Brak dodatku tlenków żelaza do receptury barwników LaBina powoduje, że pigmentowane nimi BRWI NIE ZMIENIAJĄ KOLORÓW i nie wybarwiają się na kolor pomarańczowy, bądź różowy, jak ma to miejsce w przypadku innych dostępnych na rynku metod.

Brak dodatku tlenków żelaza oznacza również bezpieczeństwo wykonywania badań MRI czyli rezonansu magnetycznego; nie narażamy naszych klientek na ryzyko uszkodzenia skóry w trakcie wykonywania w/w badania.

Makijaż permanentny - barwniki, pigmenty LaBinaMakijaż permanentny - nowoczesne i trwałe pigmenty
 

UNIKALNA TECHNOLOGIA NOVOXX®

 

W procesie produkcji barwników LaBina wykorzystywany jest patent stabilizujący czystość mikrobiologiczną oraz utrwalający kolory – technologia NOVOXX®.

Opatentowana technologia NOVOXX® to mieszanina czystych, nieorganicznych minerałów: krzemu, wapnia, sodu i fosforu, wykazująca silne działanie bakteriobójcze, biozgodna z ludzkim organizmem: nie jest traktowana przez organizm ludzki jak substancja obca, co minimalizuje ewentualne reakcje alergiczne. Kombinacja składników stosowanych w NOXOXX jest od ponad 30 lat wykorzystywana w implantologii

NOVOXX® wspiera stabilność barwników w skórze wykluczając konieczność wielokrotnych korekt makijażu w celu osiągnięcia zamierzonego efektu.

NOVOXX® minimalizuje reakcje podrażnienia oraz wspiera i przyspiesza proces gojenia skóry po zabiegu pigmentacji.

Efekt? Piękny i trwały makijaż w na długi czas.