Makijaż permanentny brwi Warszawa - PermanentLab - barwniki LaBina

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Piękna, regularna linia brwi to niezwykle ważny element twarzy, decydujący w dużej mierze o harmonii jej rysów. Kształtne brwi to niestety rzadkość. Jeżeli nie jesteś zadowolona ze swojego kształtu brwi, jeżeli wydają Ci się zbyt krótkie, zbyt rzadkie, jeżeli straciłaś włoski na łuku brwiowym na skutek nieprawidłowej depilacji lub choroby doskonałym rozwiązaniem może być makijaż permanentny. Perfekcyjna mikropigmentacja metodą cieniowania, włoskową lub łączoną pozwoli Ci cieszyć się naturalnym i pięknym kształtem brwi.

METODA CIENIOWANIA

Mikropigmentacja brwi metodą cieniowania polega na wykorzystaniu takich metod rysunku, które pozwolą osiągnąć efekt naturalnych, a jednocześnie bardzo regularnych brwi. Cieniowanie brwi metodą LaBina sprawia, że rysunek wtapia się pomiędzy włoski dyskretnie przyciemniając i regulując linię brwi w całym ich przebiegu.

METODA WŁOSKOWA

Metoda włoskowa w makijażu permanentnym brwi polega na uzupełnieniu  rysunkiem  brakujących włosków w przebiegu łuku brwiowego. W metodzie LaBina linergistka wypracowuje włos po włosie cieniutką, 40% cieńszą niż igła akupunkturowa igłą, tworząc niezwykle delikatny i naturalny efekt regularnych gęstych brwi.

Przed zabiegiem mikropigmentacji  brwi nie należy ani regulować ani przyciemniać ich henną. Abyśmy mogły zproponować Ci piękny kształt brwi pozostaw je w formie i kolorze jak najbardziej naturalnym. Aby zastosowany u Ciebie barwnik pięknie się przyjął należy zadbać o kondycję skóry, przed zabiegiem wykonać peeling enzymatyczny i nawilżyć ją stosując krem lub maseczkę nawilżającą. Warto również poinformować linergistkę o ewentualnym planowanym urlopie z ekspozycją słoneczną ( plaża, narty). Skóra po zabiegu mikropigmentacji nie powinna być wystawiana na działanie promieni słonecznych.

Ciąża, łuszczyca, cukrzyca,  infekcje różnego pochodzenia , przyjmowanie leków sterydowych to przeciwskazania, które uniemożliwiają wykonanie zabiegu lub odsuwają go w czasie.

Bezpośrednio po zabiegu twoje nowe brwi mogą Ci się wydawać troszkę zbyt intensywne. Nie przejmuj się tym. Już po kilku dniach stawać się będą coraz bardziej naturalne. Wraz ze złuszczającym się po zabiegu naskórkiem skóra wyrzuci  ok 50% barwnika nałożonego w dniu zabiegu i twoje brwi staną się dyskretne

Brwi po zabiegu pigmentacjntacji należy łagodnie pielęgnować środkami dobranymi do rodzaju skóry poleconymi przez linergistkę.

Dbaj  o Twój piękny, nowy makijaż chroniąc skórę przed słońcem i codziennie ją nawilżając. Pamiętaj, że makijaż  permanentny jaśnieje. Gdy poczujesz, że intensywność koloru jest niewystarczjąca należy makijaż odświeżyć.

Każda klientka w naszym instytucie trakrowana jest indywidualnie. Poświęcimy Ci tyle czasu ile tego wymaga osiągnięcie oczekiwanego efektu. Przyblżony czas wykonania zabiegu mikropigmentacji brwi to 1,5 do 2 godzin.