MODUŁY HIGIENICZNE

Igła rysująca aparatu do mikropigmentacji LaBina PL-2000 Premium jest umieszczona w jednorazowym module higienicznym, który zostaje wyjęty ze sterylnego opakowania bezpośrednio przed zabiegiem i jest użyty tylko raz. Umieszczony w rączce moduł higieniczny uniemożliwia przedostanie się barwnika podczas zabiegu w kierunku innym niż kierunek pracy igły. Nasze moduły higieniczne są w tylnej części zabezpieczone membraną, która zapobiega zabrudzeniu innych elementów aparatu i pozwala uniknąć ewentualnego przeniesienia patogenów i narażenia zdrowia klientki. Ponadto nasze moduły higieniczne są tak skonstruowane, że po zatrzymaniu pracy aparatu igła chowa się natychmiast we wnętrzu modułu uniemożliwiając przypadkowe zakłucie osoby wykonującej makijaż.

Aparat PL-2000 Premium wykorzystuje najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny system opatentowanych, wymiennych końcówek higienicznych, który nie pozostawia miejsca na kompromis pomiędzy technologią, a delikatnością przeprowadzanych zabiegów.

Metoda LaBina to SYSTEM WIELU MOŻLIWOŚCI.  Proponowane przez nas moduły higieniczne umożliwiają linergistce pracę zarówno jedną cieniutką igłą, 40% cieńszą od igły akupunkturowej, która doskonale sprawdza się przy stosowaniu tzw. metody włoskowej brwi, jak również pracę systemami kilkuigłowymi, które pozwalają pięknie i sprawnie cieniować większe powierzchnie. Dodatkowo specjalna konstrukcja igieł zapobiega cofaniu się barwnika z powrotem do rączki, co zmniejsza ilość koniecznych do powtórzenia nakłuć naskórka.

Korzyści dla klientki są oczywiste: zabieg jest krótszy, delikatniejszy i dla klientki przyjemniejszy, skóra zostaje tylko nieznacznie naruszona i dzięki temu goi się dużo szybciej.

Stosowanie oryginalnych modułów higienicznych LaBina  jest gwarancją pięknego makijażu. Dlaczego? Na rynku polskim oferowanych jest wiele modułów w  niskiej cenie produkowanych najczęściej w Chinach. Na pierwszy rzut oka niczego im nie brakuje, wyglądają podobnie jak oryginalne. Dla linergistki jest to jednak pozorna oszczędność. Igła w takim module jest bowiem niestabilna, rusza si na boki czyniąc precyzyjny rysunek niezwykle trudnym, jeżli nie miemożliwym. Skutek? Konieczność wielokrotnych korekt makijażu klientki i w efekcie straty finansowe i marketingowe. Poza tym pojawia się pytanie o sterylność igieł w owych modułach i co za tym idzie o bezpieczeństwo zdrowotne klientki.

Oferujemy Paniom moduły higieniczne w najniższej cenie rynkowej. Bardzo zależy nam na tym, abyście Panie nie oszczędzały na jakości ! Makijaż permanentny musi być piękny, musi zdobić.  I musi być wykonywany bezpiecznie. Trzymanie standardów przełoży się z pewnością na zadowolenie i wierność Państwa klienteli.