FINANSOWANIE LABINA-PERMANENTLAB POPRZEZ LEASING

Proponujemy finansowanie naszych produktów z wykorzystaniem procedury leasingu.

Oferujemy klasyczny i najbardziej popularny na polskim rynku rodzaj umowy leasingowej, który zawiera w sobie opcję nabycia przedmiotu leasingu. Charakteryzuje się tym, że po zakończeniu umowy, klient ma prawo nabyć przedmiot umowy za wartość końcową określoną w umowie.

W ramach oferowanego leasingu finansujemy zarówno koszt całego pakietu startowego, na który składa się aparat LaBina PL-2000 PREMIUM, zestaw barwników niezbędnych do rozpoczęcia samodzielnej pracy, moduły higieniczne oraz szkolenie.

Leasing dostępny jest przy wpłacie własnej wynoszącej 0 zł, co oznacza, że możesz rozpocząć swoją przygodę z makijażem permanentnym nie inwestując własnych środków.

Koszt miesięcznej raty leasingowej przy założeniu leasingu na okres 36 miesięcy z opłatą początkową 0 zł i wartością wykupu 1% wynosi około 590 zł netto*.

OZNACZA TO, ŻE WYKONUJĄC TYLKO JEDEN ZABIEG MAKIJAŻU PERMANENTNEGO UST W MIESIĄCU ZESTAW LABINA SIĘ SPŁACA.

Jakie korzyści daje leasing?
Jest prosty…
W oferowanym przez nas leasingu ilość wymaganych dokumentów do umowy leasingowej jest minimalna. Do podjęcia decyzji wystarczą: wniosek, dokumenty tożsamości osób z reprezentacji firmy oraz dokument rejestrowy.

… i korzystny podatkowo.
Leasing wpływa na obniżenie podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym, gdyż raty leasingowe w całości zaliczane są do kosztów uzyskania przychodu w odróżnieniu do kredytu, gdzie koszt finansowania nie stanowi kosztu uzyskania przychodu i nie można go odliczyć.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie Leasingu prosimy o kontakt z Panem  Marcinem Klepackim tel. 501 500 200, który udzieli szczegółowych informacji na temat procedury leasingowej.

 

* – indywidualna wartość raty leasingowej wyliczana jest po rozpatrzeniu wniosku o przyznanie leasingu