Małgorzata Kłos - Klepacka PermanentLAB

Instytut Makijażu Permanentnego PERMANENTLAB jest dziełem mojej pasji.

Moje ponad dziesięcioletnie doświadczenie i wiedza w zakresie tworzenia makijażu permanentnego zaowocowały stworzeniem miejsca, w którym powstają piękne i naturalne makijaże. W Instytucie Makijażu Permanentnego PERMANENTLAB w Warszawie wykonuję makijaże permanentne, jak też uczę w jaki sposób je profesjonalnie tworzyć.

Oferta mojego instytutu skierowana jest do Pań pragnących poddać się zabiegom pigmentacji estetycznej (makijaż podkreślający urodę brwi, oczu, ust) i medycznej (makijaż korygujący niedoskonałości), jak również do tych z Pań, które pragną spełnić się zawodowo jako linergistka.

Program szkoleń w moim instytucie jest tak przemyślany pod względem czasowym i merytorycznym, aby jak najlepiej służył przygotowaniu Pań do wykonywania pasjonującego i intratnego, ale przede wszystkim bardzo odpowiedzialnego zawodu linergistki.

Ogromną dumą Instytutu Makijażu Permanentnego PERMANENTLAB jest wprowadzenie na rynek polski niemieckiej marki LaBina oferującej Państwu produkty dedykowane makijażom trwałym. Zarówno sprzęt jak i barwniki nie mają sobie równych pod względem technologicznym i chemicznym, o czym możecie się Państwo przekonać zapoznając się bliżej z naszą ofertą i korzystając z usług naszego Instytutu.

Jestem przekonana, że metoda LaBina będąca najdelikatniejszą i najbezpieczniejszą metodą makijażu permanentnego oferowaną na rynku europejskim, zachwyci Państwa tak bardzo jak zachwyciła mnie i setki moich zadowolonych klientek. Wierzę, że poznanie metody LaBina pozwoli Państwu uwierzyć, że makijaż permanentny może być dyskretny i może urastać do rangi sztuki.

Zapraszam serdecznie do Instytutu Makijażu Permanentnego PermanentLAB

 
Małgorzata Kłos Klepacka