APARAT DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO LABINA PL-2000 PREMIUM

Aparat do mikropigmentacji LaBina PL- 2000 Premium to najnowocześniejsze sterowane komputerowo urządzenie opracowane i wyprodukowane w całości w Niemczech. Jest ono efektem prawie 30 lat doświadczeń firmy LaBina w zakresie makijażu permanentnego w Stanach Zjednoczonych i w Europie.

Urządzenie LaBina PL-2000 Premium spełnia standardy urządzeń medycznych. Płaska, pokryta zmywalnym tworzywem powierzchnia aparatu jest bardzo łatwa w utrzymaniu higieny. Panel sterowania zaprojektowano tak aby unikąć wystających przełączników, ponieważ uniemożliwiałoby to zachowanie sterylności. Celowo nie zastosowano również panelu dotykowego tylko system przycisków z wyczuwalnym oporem włączenia i wyłączenia. Popularne w wielu urządzeniach do mikropigmentacji panele dotykowe często utrudniają pracę pigmentującej przecież w rękawiczkach linergistce. Wyczuwalny podczas włączenia i wyłączenia opór przycisku daje gwarancję wybrania odpowiedniej funkcji.

Nie mamy ambicji tworzenia piękna za pomocą przycisków i dedykowanych programów. Jeśli zamiast solidnego przeszkolenia, ciągłego doskonalenia techniki i pasji bycia najlepszą chcesz polegać na programach tematycznych podobnie jak to ma miejsce w aparatach kompaktowych prawdopodobnie LaBina nie będzie wyborem dla Ciebie.

Nasza filozofia tworzenia piękna zakłada, że każda linergistka po szkoleniu w Instytucie Dotyk Koloru umie samodzielnie dopasować parametry urządzenia do swoich preferencji pracy oraz typu wykonywanego zabiegu tak aby każdy makijaż był niepowtarzalnie piękny.

Igła rysująca aparatu do mikropigmentacji LaBina 2000 Premium jest umieszczona w jednorazowym module higienicznym, który zostaje wyjęty ze sterylnego opakowania bezpośrednio przed zabiegiem i jest użyty tylko raz.

Umieszczony w rączce moduł higieniczny uniemożliwia przedostanie się barwnika podczas zabiegu w kierunku innym niż kierunek pracy igły. Nasze moduły higieniczne są w tylnej części zabezpieczone membraną, która zapobiega zabrudzeniu innych elementów aparatu i pozwala uniknąć ewentualnego przeniesienia patogenów i narażenia zdrowia klientki. Ponadto nasze moduły higieniczne są tak skonstruowane, że po zatrzymaniu pracy aparatu igła chowa się natychmiast we wnętrzu modułu uniemożliwiając przypadkowe zakłucie osoby wykonującej makijaż.

Metoda LaBina to bezpieczna technologia, ale również przyjemna i prosta obsługa , pozwalająca na wykonanie precyzyjnego rysunku, który daje radość i satysfakcję linergistce i zadowolenie paniom pragnącym pięknie podkreślić swoją urodę.

Kontrolowana częstotliwość uderzeń igły i kontrolowane jej wysunięcie gwarantuje równomierne rozłożenie barwnika w skórze na określonej głębokości. Rączka urządzenia LaBina PL 2000 Premium jest stabilna, bardzo wygodnie układa się w dłoni linergistki dając jej możliwość swobodnego rysowania, dzięki czemu powstają piękne makijaże. Najdelikatniejszy makijaż permanentny potwierdzony zadowoleniem klientek.

Wiele lat temu popularne urządzenia do makijażu permanentnego bazowały na pracy tylko jedną igłą. Dziś to już przeżytek. W ciągu ostatnich 10 lat zostały opracowane systemy składające się zarówno z jednej jak i z wielu cieniutkich igieł. Systemy te mają możliwość dostosowania rysunku do potrzeb klientki, czynią sam zabieg szybszymi przyjemniejszym, a efekt końcowy doskonalszym.

Aparat PL-2000 Premium wykorzystuje najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny system opatentowanych, wymiennych końcówek higienicznych, który nie pozostawia miejsca na kompromis pomiędzy technologią a delikatnością przeprowadzanych zabiegów.

Metoda LaBina to system wielu możliwości. Moduły higieniczne oferują Państwu pracę zarówno jedną cieniutką igłą, 40% cieńszą od igły akupunkturowej, która doskonale sprawdza się przy stosowaniu tzw. metody włoskowej brwi, jak również pracę systemami kilkuigłowymi, które pozwalają pięknie i sprawnie cieniować większe powierzchnie. Dodatkowo specjalna konstrukcja igieł zapobiega cofaniu się barwnika z powrotem do rączki, co zmniejsza ilość koniecznych do powtórzenia nakłuć naskórka.

Korzyści dla klientki są oczywiste: zabieg jest krótszy, delikatniejszy i dla klientki przyjemniejszy, skóra zostaje tylko nieznacznie naruszona i dzięki temu goi się dużo szybciej.

Efekt? Piękny i trwały makijaż w maksymalnie krótkim czasie.